Şirket Politikası

You are here:

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Temel sorumluluğumuz içinde yaşadığımız topluma faydalı, eşit değerlere bağlı kanunlar çerçevesinde işlemlerin güvenilir, hızlı ve doğru koşullarda yapılmasını sağlayacak kurumsal bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz.

Bilimsel, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, girişimci ruh ve cesaretle oluşturduğu değerlerle ulusal ve uluslararası platformlarda saygın bir şirket olmak için çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimize sektör bazında gerekli bilgi ve açıklamaların zamanında, doğru, eksiksiz, anlaşılır ve eşit koşullarda iletmesini sağlıyoruz. Hizmet kalitesi maksimum seviyede tutmak için gerekli politika ve sosyal reformları yapmaya özen gösteriyoruz. 

İnsana değer veren, paylaşımcılığı destekleyen, her türlü farklılıkları, zenginlik olarak algılıyor, ayrımcılığı reddediyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, çalışanlar için tam güvenli ve mutlu iş ortamı sağlıyoruz Dinamik, yeniliklere ve gelişmeye önem veriyor, araştırma-geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Sosyal sorumluluk duygusu taşıyarak topluma, maddi ve manevi değer katmak için çabalıyoruz. Başarının temel ilkelerinin dürüst, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğunun bilincindeyiz ve bu değerlere göre hizmet veriyoruz. 

Eğitime önem veren, mesleki eğitim ve gelişime olanak tanıyan, başarıyı ödüllendiren, sürekli eğitim ile çalışanlarımızın kişisel gelişimine katkıda bulunan ve motivasyonu arttıran bir yapıya sahibiz. Tüm faaliyetlerimizde çevre, iş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti ve uluslararası kalite yönetim sistem standartlarına, üyesi olduğu kuruluşların şartlarına, tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine uyuyor, tüm bu yönetim sistemlerinin etkinlik ve performansını sürekli iyileştiriyoruz. Hizmet performansını sürekli takip ediyor, artması için çaba gösteriyoruz.

Türk Teknoloji’nin köklü bir geçmişe sahip, saygın, istikrarlı, dürüst ve güvenilir bir kurum olduğunun farkındayız ve buna göre hareket ediyoruz. Teknolojinin her alanında en iyi olmak için çalışıyor, hizmette kaliteden ödün vermiyoruz. Eleştiriye açık, tüm yorumları dikkate alan ve bunu gelişimi yönünde pozitif katkı sağlayacağını düşünen bir ekip oluşturma gayreti içindeyiz.

Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve adil çalışma ortamının gücüne inanıyoruz. Müşteri odaklı, gelişmeleri takip edip piyasanın talep ve beklentilerini tespit ederek, stratejisini ona göre yönlendiren politikalar uyguluyoruz. Tutumluluğu teşvik eden ve israfın karşısında olan bir yönetim anlayışına sahibiz.